Obniżona temperatura ciała i uczucie ciepła

Od dłuższego czasu mam obniżoną temperaturę ciała, oscylujaca w granicach 35,4- 35,9 st. C. Mimo to ciagle mam uczucie ciepła. Zimą zakładam T-shirt i na to płaszcz, bez względu na temperaturę zewnętrzna i jest mi ciepło. Czy to mogą byc jakieś objawy choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może warto byłoby wykonać badanie TSH.