Obniżona temperatura ciała, łzawienie oczu, duszności i wysokie ciśnienie

witam mam 19 lat i od jakiś 2 tygodni temp.ciała od 34.5 do 35.5, a zawsze miałam po 36.5 nie wiem z kat taka zmiana .. oprócz tego mam łzawienie oczu i duszności mam wrażenie że nie umiem oddychać i jestem cały czas zmęczona i mam wysokie ciśnienie 155 na 120 a bicie serca po 98 ... boję się iść do lekarza ale badania krwi miałam ostatnio zrobione i wszystko bylo w normie proszę o odpisanie miłego dnia

Witam serdecznie.
Pani objawy zdecydowanie wymagają pogłębienia diagnostyki, nie są bowiem swoiste dla jednej jednostki chorobowej. Przede wszystkim należy skontrolować funkcję tarczycy, podane objawy mogą bowiem być wynikiem jej nadczynności oraz powtórzyć ogólne badania krwi. Warto wykonać również badania holter ekg i ciśnienia, które umożliwią zobrazowanie pracy serca i ciśnienia krwi podczas całej doby. Całość diagnostyki powinien kontrolować lekarz rodzinny.