Obniżona temperatura ciała po grypie żołądkowej

dzień dobty chciałm się zapytać od pewnego czsu gdzieś tak od 3 tygodni moja temperatura ciała wynosi od 35.9 do 36,4 i nie wiem dlaczego taką temperature dostałem po zakończeniu grypy żełądkowej
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki spadek temperatury może być całkowicie przypadkowych ale także może wynikać z odwodnienia. Jeżeli nie towarzyszą temu obecnie żadne inne objawy nie należy się tym martwić.