Obniżona temperatura ciała, sine usta i bladość przy zapaleniu oskrzeli u 6-latka

witam czy jest to mozliwe by dziecko 6 letnie oslablo mialo temperatury 35st, usta mialo sine a caly byl blady przez zapalenie oskrzeli? po zrobieniu badan krwi na glukoze wynik wyszed 124.44 cukru. jak mozna to rozumiec?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Zapalenie oskrzeli jest dość poważną infekcją, która może doprowadzić do pewnego rodzaju wyniszczenia organizmu dziecka. U dziecka mogło dojść do wtórnego rozwoju anemii i niepełnej wydolności oddechowej (bladość, sine usta). Podwyższony poziom glukozy również najpewniej związany jest z infekcją. Wszystkie dolegliwości powinny ustąpić w czasie najbliższych kilku tygodni, dziecko powinno jednak pozostać pod okresową kontrolą lekarską.