Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obniżona wydolność organizmu i zawroty głowy u 38-latka

Dzień dobry jestem mężczyzna mam 38 lat, kilka lat zmagam się z problemem obniżonej wydolności organizmu zwrotami głowy miałem incydent migotania przedsionków, często dodatkowe skurcze, często kłuję mnie i czuję ucisk z lewej strony klatki piersiowej, często mam mdłości, słyszę piski, odczuwam silny ból z przodu głowy, byłem już u wielu kardiologow i zawsze słyszę odpowiedź serce jak u nastolatka na pytanie co mam dalej robić zeby się dobrze czuć odpowiedź jest ta sama brać magnez potas i mniej stresu, problem w tym że moja wydolność pogarsza się z roku na rok. Moje pytanie gdzie może tkwić przyczyna moich dolegliwości lub do jakiego lekarza mam się udać lub jakie badanie zrobić żeby ewentualnie wykryć jakąś chorobę. U zdrowych ludzi nie występuja takie objawy przy niewielkim wysilku więc nie rozumiem jak lekarz może twierdzic że jestem zdrowy.
MĘŻCZYZNA, 38 LAT 3 miesiące temu

Migotanie przedsionków a udar mózgu

Jednym z najpoważniejszych zaburzeń powodowanych nieprawidłowym funkcjonowaniem układu sercowo-naczyniowego, jest udar mózgu. Prof. Janina Stępińska informuje o powiązaniu migotania przedsionków z udarem mózgu.

Dzień Dobry Panu :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Zaprezentowane przez Pana symptomy wskazują wstępnie na zaburzenia nerwicowo-lękowe, widziałabym wskazanie do osobistej konsultacji diagnostycznej, w Poradni zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu albo prywatnie).

Z życzeniami dla Pana zwyczajnej pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy