Obniżone białko S a planowanie ciąży

Mam obniżone białko S. Czy mogę mieć problem z zajściem w ponowną ciążę? Pierwsza moja ciąża zakończyła się obomarciem płodu w 7 miesiącu i staramy się z mężem o kolejne dziecko ale niestety na razie bez skutku.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą istnieć problemy z zajściem w ciąże. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Sądzę, że warto jest wykonać konsultację hematologiczną.