Obniżone i podwyższone normy w morfologii krwi

Witam. Robiłam badania morfologi i wynik moim zdaniiem nie był najlepszy chodz lekarz nic mi nie powiedzial. W niektorych mam czegos za mało a w niektorych zaduzo. Czego mam za mało a czego za duzo? Czym one sa spowodowane ze sa takie? O to one. Morfologia RDw-CV - 18,4 Leukocyty NEUT% - 38,3 MONO% - 17,4 LYM% - 40,7 MONO - 0,93

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. W/w parametry nie są najważniejsze, a ich normy są zmienne w zależności od płci i wieku. Jeśli nie ufa Pani swojemu lekarzowi, może Pani zmienić lekarza rodzinnego w tej samej lub innej przychodni.