Obniżone leukocyty u 30-latka

Dzień dobry...Piszę poniewaz moj chlpak wiek 30 lat robił sobie morfologie krwi przez medycyne pracy i martwia nas obnizone leukocyty 3,2 norma od 3,5 reszta parametrow w normie dodam jeszcze ze Pani doktor miala przed soba pacjenta i wyniki i pratycznie nie zwrovila uwagi an to tylko kazala zarzywac witaminny i dodam jeszcze ze jest on po rozstaniu po 13latach ze swoja zona bylo to dla niego bardzo bolesne przezycie i stresujace a takze ma bardzo stresujaca prace handlowca

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.