Obniżone leukocyty u 30-letniego mężczyzny

Piszę poniewaz moj chlpak 30 lat robił sobie morfologie krwi przez medycyne pracy i martwia nas obnizone leukocyty 3,2 reszta parametrow w normie erytrocyty bardzo dobrze,hemoglobina tez,plytki rowniez w normie 140 norma od 130 dodam jeszcze ze jest on po rozstaniu po 13latach ze swoja zona bylo to dla niego bardzo bolesne przezycie i stresujace,bardzo duzo przezyl pozniej jeszcze stracil prace musial ja szukac na nowo.Lekarz rodzinny kazal zayzwac witaminy,bo nic zlego nie widzi

Renata GrzechociĹska

Izolowane obniżenie pojedynczego parametru jest niediagnostyczne. Proponuję powtórzyć badanie za jakiś czas.

 Lek. Renata GrzechociĹska

Proszę zażywać witaminy i powtórzyć badanie po 2 miesiącach