Obniżone libido a tabletki antykoncepcyjne

Witam od dluzszego czasu mamy problem z dziewczyna gdyz stracila libido , brala tabletki anty 2 lata potem je odstawila i juz od ponad roku nie bierze a jej libido jest slabe i ma suchosc robila badania z ktorych estradiol 362pmol/l progesteron 4,8nmol/l fsh 10,1IU/l prolaktyna 18 dziewczyna nie ma fantazji itp 4 lata temu urodzila i potem zaczela brac tabletki libido spadalo gdy je odstawila juz nie wrocilo do normy normy badania robione w 6dc normy proges: fol faza0,6-4,7 owul faza 2,4-9,4

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub seksuologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez podania norm badań obowiązujących w danym laboratorium nie można dokładnie się wypowiedzieć na temat poziomu hormonów.

Witam, partnerka powinna udać się do seksuologa aby dokładnie przyjrzeć się sprawie. Po urodzeniu dziecka u wielu kobiet występuje spadek libido, jeżeli pomimo upływu lat sprawa nie wraca do równowagi warto skonsultować się ze specjalistą. Pozdrawiam