Obniżone libido a związek z gwałtem w dzieciństwie

mam 30lat jestem w związku 11lat mam 3 letniego synka od około 2 lat sex może dla mnie nie istnieć czasami przyjdzie mi ochota może po ok miesiącu albo dłużej. Mąż sie denerwuje myśli że kogoś mam bo nie rozumię mojego braku ochoty oraz zainteresowania sexem. ostawiłam tabletki antykoncepcyjne i kocham męża.chciałam zaznaczyć że to nie jego wina jest wspaniały w łóżku i zawsze Mnie stawia na piedestale.Co ze Mną jest nie tak?!!W wieku 16lat zostałam zgwałcona czy to może mieć związek?

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić istniejącą sytuację, to namawiam na podjęcie psychoterapii (w nurcie psychodynamicznym). Wydaje się, że większe znaczenie miało urodzenie dziecka niż fakt nadużycia seksualnego - bo od mniej więcej tego okresu zauważa Pani zmianę.