Obniżone libido i uprawianie stosunku z przymusu

mam 29 lat i jestem od 9-ciu mezatka.problem jest to ze nie mam wogole ochoty na sex,a moj maz sie denerwuje bo widzi ze robie to z przymusu.co mam robic zeby to zmienic?

Dzień dobry!

Przyczyny braku libido, niechęci do seksu i braku przyjemności z seksu mogą być różne - np. medyczne (np. hormonalne), ale też psychologiczne, osobowościowe oraz związane z relację, małżeństwem. Istotne, czy kiedykolwiek wcześniej było inaczej, miała Pani większą ochotę na seks? Jeśli tak, kiedy zaczęło się to zmieniać? Czy odczuwa Pani jakiekolwiek potrzeby zainteresowana seksualne i/ lub masturbuje się? Jak układa się Pani relacja z mężem poza życiem seksualnym? Pytań jest wiele - konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z seksuologiem.

Pozdrawiam!