Obniżone libido po 19 latach małżeństwa

Witam.Jestemz moim mezem od 19lat w tym dwa lata chodzenia.Mamy dwoje dzieci ...od jakiegos czasu nie mam ochoty na sex ani nic z tym wspolnego,czasem musze sie napic by cos bylo miedzy nami bo inaczej nici.Meczy mnie to,zadaje sobie pytanie dlaczego tak jest .Moj maz zawsze ma ochote i nie nalega nigdy ale mnie to meczy.Co sie dzieje...mam swoje stresy i nerwy ale nie az tak by bylo jak jest.Prosze o odpowiedz i czy jest jakis srodek na pobudzenie.Kiedys bylo inaczej.Bylam demonem:/

Wyjątkiem są hormony, jeśli są zaburzenia hormonalne.
Proponuję najpierw wizytę u lekarza ginekologa w tym aspekcie (oznaczenie hormonów płciowych, tarczycy?).
Po wykluczenia istnienia odchyleń cielesnych celowa jest wizyta u seksuologa-psychologa, zapewne jest taki specjalista osiągalny w Pani okolicy zamieszkania.
Pozdrawiam Noworocznie. JW