Obniżone libido po stosowaniu leków na tężyczkę

Witam .Mam zapisany pramolan na tężyczkę 50 mg na noc 1 tab.Zażywam od 15 dni lek uspokoił niepokój wewnętrzny, poprawił jakośc snu i nie wstaje zmeczony po nocy , ale troszke obniżył libido, dodatkowo zażywam zdrowit skurcz 2x1 tab i vitrum 1000 1 tab.Czy libido powróci jak organizm się nasyci lekiem ?czy tak zostanie? czy Poprosic lekarz o przepisanie trittico? Zeby libido wróciło?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od reakcji organizmu na leczenie. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Promolan może obniżać libido niezależnie od czasu leczenia.
Przyczynę tężyczki powinno się uściślić =
Badania krwi: Ca , Mg, K, Dobowa zbiórka moczu na; C, Mg, K - po minimum 3 dniach przerwy w przyjmowania wit. D i minerałów.
leczenie w oparciu o objawy i wyniki zaleconych badań.