Obniżone libido po urodzeniu dziecka

Mam 30 lat,męża.Rok temu urodziło sie nasze dziecko.Od 5 lat nie odczuwam popędu.Bardzo rzadko.Nie ma to związku z relacjami z mężem,bo bardzo się kochamy,stanowimy zgraną parę.Nie mam tez ochoty na seks patrząc na innych mężczyzn.Kiedyś było normalnie.Podczas wspołżycia w 80% przypadków mam orgazm.Mąż potrafi mnie rozbudzić,tylko, że mi jest ciężko się zebrać do seksu.Wolę robić wszystko inne.Mąż musi mnie namawiać.Jest mi z tym źle.Miałam nadzieję,że po porodzie coś się odblokuje,a tu nic.

Witaj ! Może powinniście umówić się na wizytę do psychologa- seksuologa aby wspólnie przedyskutować ten temat , który jest dla ciebie ważny. Jest to problemem wielu kobiet po porodzie i dlatego proszę nie czekać , tylko osobiście udać się po poradę , dlatego ,że przez internet nie można tego rozwiązać. Pozdrawiam

Optymalną sytuacją byłoby trafić do lekarza ginekologa-seksuologa.
W drugiej kolejności do seksuologa-psychologa.
W Szczecinie jest Pani dr I.Jankowska-Wojniak.
Pozdrawiam. JW, Poznań.