Obniżone libido przy Seronilu

Witam.Od 3 dni biore lek antydepresyjny Seronil w dawce 10mg/dobe w polaczeniu z lekiem Solian w dawce 300mg/dobe. Jestem mezczyzną. Zauważyłem,że odkad biore Seronil to uspokoil mi nerwy ale tez zmiania myslenie tzn mniej mysle o seksie( spokojniej) i zaburza fuknkcje seksulane. Moje pytanie- czy te skutki uboczne( nizsze libido) sa przemijajace w trakcie leczenia tym lekiem stanow depresyjnych? Biore dopiero 3 dzien. Pisza ze trzeba brac conajmnij 3 tyg. zeby mowic o jakichs skutkach leczenia?

Drugą ewentualną opcją jest wizyta u lekarza seksuologa, który jest też psychiatrą.
Taka możliwość jest w Katowicach, w Poradni Julia.
Należy wtedy mieć ze sobą wyniki badań, posiadaną dokumentację medyczną.
Proponuję jednak skorzystać z pierwszej opcji.
Pozdrawiam Pana. JW, seksuolog.org.pl