Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obniżone libido przy Seronilu

Witam.Od 3 dni biore lek antydepresyjny Seronil w dawce 10mg/dobe w polaczeniu z lekiem Solian w dawce 300mg/dobe. Jestem mezczyzną. Zauważyłem,że odkad biore Seronil to uspokoil mi nerwy ale tez zmiania myslenie tzn mniej mysle o seksie( spokojniej) i zaburza fuknkcje seksulane. Moje pytanie- czy te skutki uboczne( nizsze libido) sa przemijajace w trakcie leczenia tym lekiem stanow depresyjnych? Biore dopiero 3 dzien. Pisza ze trzeba brac conajmnij 3 tyg. zeby mowic o jakichs skutkach leczenia?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Jak często uprawiamy seks?

Ma Pan złożone leczenie dwoma aktywnymi lekami psychotropowymi i nie znam dokładnie stanu klinicznego. Nie mogę wypowiadać się w sposób odpowiedzialny na ten temat. Proponuję porozmawiać ze swoim lekarzem psychiatrą. Drugą ewentualną opcją jest wizyta u lekarza seksuologa, który jest też psychiatrą. Taka możliwość jest w Katowicach, w Poradni Julia. Należy wtedy mieć ze sobą wyniki badań, posiadaną dokumentację medyczną. Proponuję jednak skorzystać z pierwszej opcji. Pozdrawiam Pana. JW, seksuolog.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy