Obniżone libido u 19-latki

witam. Mam 19 lat jestem kobieta od 3 lat jestem w stałym zwiazku,od ostatniego roku nie mam wogole ochoty na sex z partnerem ani nikim innym ... prosze o pomoc...

Nikt nie pomoże w takim problemie internetowo i w dodatku na podstawie dwóch zdań postu.
W Poradni 'Julia" w Katowicach przyjmuję lekarka, seksuolog, też specjalista psychiatrii.
Może warto byłoby Ja odwiedzić, bo przyczyna problemu nie jest jasna...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry.

Nie napisała Pani zbyt wiele na swój temat, dlatego trudno jest udzielić jakiejś wiążącej odpowiedzi. Przyczyn braku ochoty na seks może być wiele. Pomijając te natury medycznej, może to być chociażby pogorszenie relacji z partnerem, rozczarowanie, zmęczenie i znudzenie związkiem. Trudno jednak wnioskować o prawdopodobnych przyczynach wobec niewielkiej ilości informacji.

Pozdrawiam.