Obniżone libido u 23-latka

Mam 22 lata, niedawno poznalem kobiete ktora pokochalem do tego stopnia ze czuje sie czasami jak bym byl juz 40 lat po slubie i nie mial zadnych wymagan - Zaobserwowalem dramatyczny spadek libido - jeszcze do niedawna potrafilem masturbowac sie po 6-7 razy dziennie, teraz nie masturbowalem sie ani razu przez cale trzy tygodnie bo nie czulem takiej potrzeby. Rowniez sila mojego wzodu spadla.. Owszem, stoi tak jak trzeba, jednak nie jest juz taki twardy jak byl i szybciej opada. Co przyczyna?..

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa (także dot. Państwa związku i relacji seksualnej, ponieważ wspomina Pan o tym, jako o jednej z możliwych przyczyn zmiany), zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Duży spadek libido u młodego człowieka zawsze powinien zastanawiać i prowadzić do próby wyjaśnienia przyczyny/przyczyn.
Zachęcam do wizyty u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com