Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obniżone libido u 25-letniej kobiety

Mam 25 lat. Jestem z partnerem 9 lat. Od 2 miesięcy nie mam ochoty na seks. Już kiedyś miałam taki okres, natomiast znów to wróciło. Nie wiem co mam robić. Czuje się przytłoczona, gdyż brak seksu wiąże się z jego niezadowoleniem i okazywaniem tego na każdym kroku. Seks odczuwam jako obowiązek - coś za coś - seks za jego humor. To jest horror. Wylałam wszystko co czuje natomiast on ciągle myśli o seksie, a mnie odpycha to jeszcze bardziej. Już nie wiem co robić. On nie wyobraża sobie życia bez.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Czym jest kobiecy wytrysk?

Witam Panią,

Trudno mi odpowiedzieć z czym może łączyć się u Pani spadek libido. Przyczyn może być wiele- zarówno biologicznych jak i psychologicznych. Natomiast jeśli różnice dotyczące zapotrzebowania na aktywnosć seksualną stały się w Pańśtwa związku znaczące i powodują konflikty i narastanie napięcia u obojga partnerów, warto zgłosić się na konsultację do doświadczonego psychoterapeuty par/seksuologa, a następnie rozpocząć terapię pary.

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety