Obniżone libido u 28-latka

mam problem, jeszcze nigdy nie doszłem w kobiecie. Mam wytrysk tylko jak się masturbuję sam. Kiedyś często się masturbowałem i miałem ciągłą ochotę na seks. Teraz mam znacznie obniżone libido. Kiedy robię to z partnerką, to odczuwam słabe bodźce, w pozycji od tyłu jest troszkę lepiej ale i tak nic. Czuję się troszkę sfrustrowany tą sytuacją. Gdzie mam się udać bo psycholog nie pomaga póki co.

Dzień dobry.

Z Pańskiego opisu można wnioskować, że prawdopodobnie uwarunkował się Pan na masturbację, w związku z czym inna, niż masturbacyjna stymulacja nie sprawia Panu wystarczającej satysfakcji. Nie podał Pan, od jakiego czasu korzysta Pan z porad psychologa, jednak podkreślić trzeba, że poprawa Pańskiego stanu wymagać będzie czasu.
Warto również rozważyć konsultację seksuologiczną.

Pozdrawiam.