Obniżone libido u mężczyzny po 30-tce

czesto jestem w delegacji przez caly tydzień myśle o swojej kobiecie a gdy przyjeżdżam do domu to mam ochote tylko na jeden raz dlaczego

Dzień dobry!

Jeśli to jedno zbliżenie zaspokaja potrzeby seksualne obojga Państwa to wszystko jest w porządku. Potrzeba niezaspokojona (np. podczas tygodniowej delegacji) narasta, frustruje, zaprząta myśli, wydaje się ogromna. Jednocześnie jednak jeden udany stosunek może ją w pełni zaspokoić. Nie jest normą ani obowiązkiem kilka-kilkanaście stosunków, nawet po okresie rozłąki i tęsknoty.

Pozdrawiam!