Obniżone napięcie mięśniowe po szczepieniu u dziecka

Witam moje pytanie dziecko urodziło się zdrowe, godzinę po pierwszej szczepionce przestał się ruszać i ma bardzo obniżone napięcie mięśniowe. obecnie ma 3 miesiące napięcie jest bardzo słabe nie trzyma główki, dokarmiany jest sondą. moje pytanie czy szczepić takie dziecko? jeśli tak to jakimi szczepionkami? dodam że wszystkie badania rezonans, metaboliczne, genetyczne są dobre. dziękuję za odpowiedź

A może lepiej porozmawiać na ten temat z lekarzem, który zna szczegóły dotyczące dziecka. Chce Pani diagnozy na podstawie kilku ogólnych objawów? Duża odwaga.