Obniżone stężenie leukocytów, hemoglobiny, erytrocytów, hematokryt

Witam, chciałam zapytać, czy mogłabym prosić o interpretację moich wyników badań? Zrobiłam morfologię i to, co jest poza normą, to: WBC 3,6 tys./ul, RBC 3,3 mln/ul, Hgb 10 g/dl, HCT 32%, PLT 700 tys./ul, RDW-CV 14,9%, MONO 9%, EO 8%, OB 86. Jeśli chodzi o moje dane, to mam 30 lat, ważę 56 kg. Bardzo proszę o pomoc. joanna
30 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Obniżone jest stężenie leukocytów, hemoglobiny, erytrocytów, hematokryt, podwyższone stężenie płytek krwi - stwierdzić można więc leukopenię, niedokrwistość oraz nadpłytkowość. Ponadto zaburzenia stosunku poszczególnych frakcji krwinek białych - niestety, nie podano stężeń bezwzględnych. Niepokoi wysokie OB. Wskazana wizyta u hematologa.

Pozdrawiam