Obniżone tętno u 3-dniowego noworodka

Witam 3 dni temu urodziła mi się córeczka dzisiaj rano powiedziano mi, że ma obniżone tętno zamiast 130,120 miala 80 wzięli ją na badania ale jeszcze nic nie wiem czym to może być spowodowane czy to jakaś wada serduszka??

Milena Lubowicz

Nie można wykluczyć że jest to spowodowane jakąś chorobą, ale żeby to potwierdzić konieczne jest wykonanie echo serca. Proszę się nie martwić na zapas, tylko postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy.
Pozdrawiam