Obniżony jajnik i silny ból podczas miesiączki
Witam.Kilka dni temu byłam u ginekologa,powiedział mi że mam obniżony prawy jajnik.Zapisałam na usg dopochwowe,gdy dostanę miesiączki.Miesiączkę dostałam dzisiaj (tj. 26.04) jest bardzo bolesna,jeszcze takiej bolesnej miesiączki nie miałam,bardzo mnie boli w okolicy tego jajnika,a na dodatek jak się schylam czuję się jakbym była rozcięta i by mnie zaszyli,jest to dziwne uczucie.Czy to coś poważnego?Wizyta u ginekologa pomogła czy zaszkodziła?Czuje się tak po wizycie.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Proszę wykonać badanie USG w umówionym terminie. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę kontrolną.