Obniżony nastrój, brak chęci do życia, niepewność, zaburzenia percepcji wzroku
Dzień dobry. Mam 19 lat i mam następujące objawy od dłuższego czasu, pojawiły się na skutek lęków nocnych, z którymi sam sobie poradziłem: Obniżony nastrój, brak chęci do życia, niemożność czucia szczęścia, dziwne myśli, jakby zaburzenia percepcji wzroku, niepewność, zaburzenia równowagi, obecność w głowie, senność, rezygnacja, słaba koncentracja. Przypuszczam, że to następstwo tych lęków, ale chcę wykluczyć czynniki organiczne. Jakie badania powinieniem zrobić? TSH, RMI, RTG już w planie.Dzięku

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?
Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.
Dzień dobry!
Należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i wykonać także badania psychologiczne.
Pozdrawiam!
odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza