Obniżony nastrój, brak chęci do życia, niepewność, zaburzenia percepcji wzroku

Dzień dobry. Mam 19 lat i mam następujące objawy od dłuższego czasu, pojawiły się na skutek lęków nocnych, z którymi sam sobie poradziłem: Obniżony nastrój, brak chęci do życia, niemożność czucia szczęścia, dziwne myśli, jakby zaburzenia percepcji wzroku, niepewność, zaburzenia równowagi, obecność w głowie, senność, rezygnacja, słaba koncentracja. Przypuszczam, że to następstwo tych lęków, ale chcę wykluczyć czynniki organiczne. Jakie badania powinieniem zrobić? TSH, RMI, RTG już w planie.Dzięku

Dzień dobry!

Należy skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i wykonać także badania psychologiczne.

Pozdrawiam!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza