Obniżony nastrój i depresja na skutek długiego poszukiwania pracy

Witam. od czasu ukończenia szkoły poszukiwałam pracy, przestałam wychodzić z domu. Siedziałam przed komputerem w poszukiwaniu pracy. Zaczęłam co raz częściej mieć obniżony nastrój, narzekałam na swój wygląd. Moje hobby które dawało mi ogromną radość przestało cieszyć, już wiedziałam że to depresja. Od paru miesięcy mam prace, już nie płacze dniami i nocami, jednak ta radość z życia co była kiedyś nie wróciła..hobby tez nie daje mi radości. Co mam zrobić? Czasem są dni ze jeszcze płacze.

Skoro Pani stan utrzymuje się od dłuższego czasu i nie potrafi Pani sobie z nim poradzić samodzielnie, polecam udać się na spotkanie z psychologiem i - w razie potrzeby oraz na podstawie waszej wspólnej decyzji - podjąć z nim współpracę terapeutyczną. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, jeżeli ten stan utrzymuje się od kilku miesięcy zachęcam panią do konsultacji psychologicznej i rozpoczęcia psychoterapii. Pozdrawiam.