Obniżony nastrój i depresja oraz stosowanie SSRI a wstawieniu implantu zęba

Witam.Od 6 miesięcy biorę SSRI z powodu utrzymujągego się obniżonego nastroju czy depresji.Regularnie chodzę do dentysty i w miejsce ubytku chciałem wstawić implant.Na na stronach lekarzy jest napisene w przeciwskazaniach: choroby psychiczne. Czy to dyskwalifikuje mnie?Jeżdzę autem, pracuję, funkcjonuję zupełnie normalnie. W maju mam rozpocząć odstwienie SSRI.Poczekać z implantem do zakończenia leczenia czy to nie ma związku z zabiegiem.Pozdrawiam

za malo danych na jednoznaczna odp. pozatym odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

najlepiej będzie, jak porozmawia Pan o tym ze swoim lekarzem prowadzącym. On najlepiej Pana zna i będzie wiedział, jak Panu pomóc.

Pozdrawiam
Ewa Czernik