Obniżony nastrój pomimo stosowania leków przeciwdepresyjnych

Witam.Mój problem polega na tym że gdzieś od półtora roku mam obniżony nastrój.Nie jestem radosna i strasznie mi to przeszkadza żeby gdzieś wyjść do ludzi pośmiać się.Od roku biorę lek przeciwpsychotyczny abilify i od czterech miesięcy lek przeciwdepresyjny nexpram.Choruję na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i psychotyczne.Chciałabym się dowiedzieć po którym leku mogę mieć ten spadek nastroju.Dodam że od dwóch lat biorę systematycznie leki przeciwdepresyjne i psychotyczne.

Witam,
w sprawie pytań związanych z przyjmowanymi lekami najlepiej aby skontaktowała się Pani z lekarzem prowadzącym. Taki specjalista najlepiej zna Pani organizm oraz jego reakcje na działanie farmakologii. Jeśli jednak od dłuższego czasu doświadcza Pani prócz podstawowych objawów również obniżenie nastroju może warto byłoby również rozważyć, aby prócz stosowanej farmakoterapii spróbować oddziaływań psychoterapeutycznych. Stanowią one ważny sposób leczenia doświadczanych objawów
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Witam,

proszę zapytać o to, lekarza prowadzącego leczenie farmakologiczne, tylko on znając historię choroby będzie w stanie udzielić rzetelnej odpowiedzi.
Od dłuższego czasu zmaga się Pani z objawami choroby, w medycynie poszukiwała Pani pomocy, która dałaby poprawę samopoczucia. Może teraz warto skorzystać z pomocy psychoterapii w poszukiwaniu poprawy samopoczucia i znalezieniu drogi do wycofania objawów chorobowych ?!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571