Obniżony poziom leukocytów podczas radio- i chemioterapii przy nowotworze trzustki

Moja mama ma nowotwór trzustki, aktualnie przechodzi radio - chemioterapię - codziennie radio, a raz w tygodniu chemię. Niestety ostatnio się mocno obniżyła ilość leukocytów i chemii od 2 tygodni nie dostała. Moje pytanie jest takie - czy można dietą zwiększyć ilość leukocytów i czy w szczecinie jest dietetyk, z którym moglibyśmy ustalić dietę. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź. Adrian

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Tak Panie Adrianie można dietą zwiększyć ilość leukocytów. Niestety w Szczecinie nikogo nie znam, jeżeli nie uda się Panu na miejscu, to zapraszam do kontaktu, sylwia.ogrodowczyk@dbamodiete.pl i dietę ustalimy on line.

Dużo sił dla Mamy!

Proszę szukać w netcie specjalisty od tych rzeczy w Szczecinie , chociaż mam duże wątpliwości , czy można dietą podwyższyć ilość leukocytów??? zż