Obniżony poziom neutrocytów, zmęczenie i rozkojarzenie

Witam, robiłem morfologie parę dni temu oraz 4 miesiące temu i oba badania nie były całkiem w normie. Mianowice mam cały ten czas obniżony poziom neutrocytów, czuję się zmęczony, rozkojarzony i kompletnie się nie wysypiam nieważne ile bym spał. Link do zdjęcia wyniku morfologii: http://scr.hu/2vs7/ygp4a Powinienem zrobić jakieś badania? A może to skutek przewlekłego stresu? bo również i z nim mam problem. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Obniżony procent tylko neutrocytów niewiele wnosi. Ważne że reszta jest w normie. Proponuje powtórzyć badanie za tydzień i udać się do lekarza rodzinnego.