Obniżony poziom witaminy B12

Byłam u profesora od chorób układu pokarmowego w morfologii wyszło ze mam obniżony poziom witaminy B12 i kwasu foliowego mam przez miesiąc je przyjmować a później powtórzyć badania. Tylko miesiączka właśnie drugi dzień około mi się spóźnia i boję się ze mogłaby to być ciąża co jeśli test będzie pozytywny? Bardzo się boję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyc poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mzona cos więcej powiedziec.