Obojętne zachowania 18-latki

Witam. Moja córka ma 18 lat, ma problemy z tym co czuje, chce sie np. uczy a nie potrafi, chce w czymś pomóc a coś jakby jej mówi zeby nie pomagac. Czuje, jak sama mówi, że wszystko jest jakby poza nia, że jej nie dotyczy, jakby była w innym świecie.Ciagle jest zmęczona, senna, obojętna... Co to może byc? Czy to jest jakas choroba psychiczna?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Najlepszym wyjściem była konsultacja u lekarza psychiatry bądź psychologa. Pozdrawiam!

Witam Panią
To co byłoby wskazane to skorzystanie z konsultacji psychologicznej w której uczestniczyła by Pani i córka, gdzie mogłyby Pani porozmawiać na temat relacji, Pani mogłaby powiedzieć o swoich obawach, córka mogłaby również powiedzieć o swoich oczekiwaniach względem Pani.
Anna Suligowska