Obojętność i osłabione zmysły a depresja

witam miałem depresję przez miesiecy i rózne objawy na dzień dzisiejszy jest juz lepiej ale jeszcze jestem troche obojętny na wszystko i mama słabszy smysł słuchu węchu i wzroku dodam że nie biorę już lekow czy to minie z czasem ? czy muszę się zgłosić do specjalisty ?

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda historia jest indywidualna. Zachęcam do rozmowy z prowadzącymi Pana leczenie lekarzem psychiatrą oraz psychologiem psychoterapeutą. Oni najlepiej znają Pana i historię Pana choroby, stąd ich odpowiedź będzie najtrafniejsza.

Pozdrawiam!

nie minie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,

rozumiem Pańskie zmartwienie, jednak trudno o rzetelną diagnozę przy pomocy kilku zdań, przekazanych drogą elektroniczną. Proszę zadbać o siebie i omówić swoje spostrzeżenia z lekarzem psychiatrą lub psychologiem (w rejonowej poradni zdrowia psychicznego, może Pan umówić się na konsultację, nie jest wymagane skierowanie).

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf