Obojętność w związku

Witam , znam mojego chłopaka od 4 lat jesteśmy razem 2 lat , kiedyś bardzo przeżywałam wszystko płakałam , gdy nie pisał , nie potrafiłam wytrzymać dnia bez niego , jesteśmy związkiem na odległość , ostatnio pokłóciliśmy się i nie gadaliśmy potem sam napisał że mnie Kocha , że mu zależy itp . Kocham go nad życie , chcę z nim być , żależy mi bardzo na nim , ale po tej kłótni we mnie pękło , stałam się obojętna , nie pisze do mnie nie przejmuję się , nie płaczę już , co ze mną ?

Po początkowym okresie zakochania i widzenia wszystkiego pozytywnie, miłość przechodzi w dojrzalszy etap- realistycznego widzenia ukochanej osoby- czyli także jej wad, niedociągnięć, tego z czym nam trudno i akceptowaniu tego. Może to właśnie zaczęło się dziać?
Może tez w taki sposób przeżywa Pani frustracje i złość związaną z ta różnica zdań?
Może poczuła się Pani na tyle bezpiecznie w związku, ze nie obawia się Pani zerwania relacji w trakcie różnicy zdań?