Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Obojętny stosunek chłopaka po rozstaniu

Dobry wieczor rozstalam sie z chlopakiem 3 miesiace temu mieszkalismy ze soba 3 lata odszedl po prostu wyszedl nie dal mi szans na wyjasnienia rozmowe obwinial mnie pozniej w smsach o wszystko kocham go caly czas ale on nie chce mnie juz ma do mnie stosunek onojetny?co mam robic?
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Jak zerwać z partnerem?

Witam serdecznie,

To bardzo trudna sytuacja, gdyż nie możemy zmusić nikogo do tego aby nas kochał i z nami był; pomimo głębokiego uczucia jakim my go żywimy. To z czym pewnie obecnie się Pani zmaga to z ogromnymi emocjami żalu, pustki, smutku, bezradności. Być może w tej sytuacji będzie pomocny tekst który napisałam na swoim blogu: "jak przeŻyć po rozstaniu". www.anna-mochnaczewska.bloog.pl

Być może warto byłoby rozważyć kontakt z psychoterapeutą który pomógłby Pani pozbierać się przeżyć żałobę po rozstaniu.

Pozdrawiam serdecznie, Anna Mochnaczewska

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.
0

Z jakiegoś powodu Pani były chłopak podjął taką decyzję i nie chce jej zmienić. W tej kwestii nie może Pani na niego wpłynąć, bo nie da się nikogo namówić do tego, żeby kogoś kochał, albo chciał z nami być. To jego decyzja. Jeżeli Pani jest trudno pogodzić się z jego decyzją, zaakceptować rozstanie, warto zadbać o siebie i poszukać pomocy i wsparcia u psychologa bądź psychoterapeuty.

0

Witam, nie piszę Pani o powodach rozstania, podaje Pani zbyt mało konkretów aby można się było do tego odnieść. Nie jasne jest to o co Panią obwiniał chłopak i czemu nagle Panią opuścił po trzech latach związku. Trudno również mieć po trzech latach związku do kogoś stosunek obojętny w tak krótkim czasie po rozstaniu. Wydaje się, że coś działo się już dużo wcześniej, że chłopak zdecydował się na taki krok.

Pozdrawiam, Monika Hibner

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy