Obraz enetezopatii ścięgien mięśni grupy prostowników

witam, badanie usg wykazalo obraz enetezopatii sciegien miesni grupy prostownikow do nadklykcia bocznego kosci ramiennej lewej. z zatarcia struktury wlokienkowej i wyciagnieciem w szczycie korowki w badaniu dynamicznym bez uszkodzen entezy. w obrazie glowy krotkiej bicepsa linijny plyn z zatarcie struktury wlokkienkowej - 4 mm z obrazem ponadrywania czesci wlokienek i urazem rdzenia sciegnistego 1 st. ile taki bol reki (przedramie, biceps) potrwa, kiedy mozna wrocic do cwiczen. jak leczyc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić odpowiednie postępowanie konieczne jest wykonanie badania lekarskiego oraz łączna interpretacja powyższego badania. Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.