Obraz jelita grubego

Witam slicznie Predylekcja przy kaszlu kreski jelit do wnikania w swiatlo kanalu pachwinowego prawego.Slad plynu wokol zastawki Bauchina,obraz jelita grubego w tej okolicy sugeruje zapalenie przyczepkow sieciowych ,wzmozone przeplywy przy obnizonej echopgenicznosci w miejscu przyczepkow.... co to znaczy...

Aleksander Ropielewski

Oznacza to sporą szansę na problemy w postaci niedrożności lub podniedrożnośći lub przepukliny pachwinowej w przyszłości. Warto skonsultować się z chirurgiem w celu ew. operacji prewencyjnej.