Obraz przemawia za oponiakiem w MR

Proszę o interpretację wyniku badania MR: przymózgowo przy sklepieniu czaszki w prawej okolicy ciemieniowej w warstwach nadkomorowych na wysokości zakrętu zaśrodkowego widoczny jest niewielki ekstraglacjalny lity guz o łącznych wymiarach 1.2x1.0cm.guz szeroką podstawą wychodzi z opony twardej, w częsci centralnej jest niskosygnałowy w obrazach T2-zal co może odpowiadać zwapnieniom, po dożylnym podaniu kontrastu obwodowa cześć guza ulega dość intensywnemu wzmocnieniu.Obraz przemawia za oponiakiem

Nie wiem , jak mam dodatkowo zinterpretować ten wynik , który jest tak czytelnie napisany!!! JEST GUZ! PROSZĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM , KTÓRY ZLECIŁ BADANIE!!! zż