Obraz sugerujący kolejne ognisko rozrostowe jelita

Witam, otrzymałam porównanie tomografi jamy brzusznej Pierwsza z nich dokonana była 06.06.13-wynik określono jako dobry. Kolejna wykonana 27.09.13. Miąższ segmnetu 4 wątroby w badaniu poprzednim był jednorodny , bez zmina ogniskowych-co sugeruje , że ognisko w jego obrębie widoczne w badaniu z dnia 27.09. jest prawdopodobnie zmianą meta. W badaniu poprzednim przewężenie w proksymalnej części poprzecznicy obejmowało odcinek 15mm obecnie ok 30mm obraz sugerujący kolejne ognisko rozrostowe jelita.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, z wynikami badania proszę zgłosić się do lekarza kierującego na badanie / chirurga. Kontrolne badanie najprawdopodobniej wykazuje wzrost zmiany nowotworowej i w zależności od stanu chorego i dokładnej lokalizacji zmiany konieczne jest wdrożenie leczenia.