Obraz świecenia ziarnisty w mianie 1:64

Witam, proszę o interpretację wyników i informację, jakie badania należy dorobić. ANA2-met. IIF na kom.HEp-2 obraz świecenia ziarnisty w mianie 1:640. Met. immunodyfuzji -obec.linii. ANA3-SS-A natywne (60kDa)-intensywność -154 (b.silnie dodatni), Ro-52rekombinat-graniczny, kontrola(Ws) intensywność-144, b.silnie dodatni. Pozostałe PPJ ujemne. Antykoagulant toczniowy ujemny. Met.(IIF) brak p/c p.antyg.cytoplazmy neutrofilu typu pANCA i cANCA. Brak p/c klasy IgG przeciw MPO,pANCA i PR3,cANCA.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić specjalista, który zlecił wykonanie badań.