Obraz USG tarczycy sugerujący chorobę Hashimoto

Prawy płat 12mmx11mmx38 mm.Lewy płat 12mmx12mmx39mm. Cieśń szer.6mm.Oba płaty tarczycy oraz cieśń z drobnymi ogniskami hypoechegenicznymi.Obraz USG sugeruje chorobę Hashimoto. Pojedyncze płaskie w.chłonne szyjne o dł.osi do 12mm. Co to oznacza? Proszę o pilną odpowiedz

Proszę dodatkowo wykonać badania przeciwciał: aTPO, aTG. Jeśli okaże się, że to Hashimoto, proszę pamiętać, iż odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl