Obrócenie się jądra w wieku 18 lat

Witam. Mam 18 lat i coś dzieje się z moim prawym jądrem. Tz od jakiegoś czasu podniosło się w górę i tak jakby obróciło lekko. Dodam że podczas podniecenia ono podnosi się wysoko, i podczas wytrysku twardnieje. Podczas podniecenia moja moszna się powiększa z prawej strony, na górze jądra wyczuwam guzek. Jadro boli co jakiś czas, do tego boję się że może być przepuklina. Bo dużo ćwiczę na siłowni. Wstydzę się powiedzieć rodzicom. Udać się do urologa na własną rękę nie informując rodziców?

Renata GrzechociĹska

Proponuję nie wstydzić się rodziców i z nimi porozmawiać. Najlepiej z tatą, przecież jest mężczyzną i będzie w stanie Panu doradzić. Do urologa powinien się Pan udać ze względu na bolesność i wybadany guzek.