Obrzęk i bóle oka po urazie

Witam ,mam pytanie ,około 10-ciu lat temu nagle strasznie zabolało mnie oko ,myślałam .że coś mi w nie wpadło (akurat wyszłam na porywisty wiatr).O tej pory oko miałam wciąż zakrwawione ,jak przychodził silny ból ,musiałam się przespać i trochę mijało jedno i drugie.tak trwało około 2-óch lat . Po tym czasie krwawienie i ból prawie zupełnie ustąpiło ,lecz pod okiem ,pojawił się worek ,po przebudzeniu jest zawsze duży obrzęk i wilgotne oko .potem obrzęk w miarę ustępuje ,ale nie całkowicie .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza okulisty. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.