Obrzęk i przekrwienie okolicy stawu

Witam, otóż 7 tygodni temu doznałam urazu ręki prawej. Usg wykazało obrzęk i przekrwienie okolicy stawu. Uszkodzoną torebkę stawową i więzadła pobocznego kciuka oraz zwapnienie kości. Właśnie zakończyłam I partię rehabilitacji, w tym laser oraz fonoferezę, niestety nadal nie widać żadnego efektu. Ręka mnie nadal boli, mimo tabletek oraz maści. Co powinnam dalej robić, aby ręka wróciła do pełnej sprawności ?

Dolegliwości mogą utrzymywać się bardzo długo nawet do 3-4 miesięcy. Warto byłoby wykonać kontrolne USG oraz oczywiście nadal kontynuować rehabilitację i ponownie skonsultować się z ortopedą.