Obrzęk i sinienie nadgarstka

Witam. Ostatnio zaczęły pojawiać się u mnie problemy z nadgarstkiem. Natomiast wczoraj nadgarstek całkowicie odmówił posłuszeństwa, pojawił się obrzęk i zaczął sinieć. Nie wiem co robić, pracuje na produkcji i nie mogę przerwać pracy. Czy jakieś maści, opaski, domowe masaże mogą pomóc zanim będę mógł się udać na wizytę? Dodam że po prześwietleniu stwierdzono iż musiałem mieć złamaną kość łódeczkowatą.

Witam, dolegliwości, które pan opisuje mogą mieć związek ze zmianami przeciążeniowymi nadgarstka oraz ze złamaniem kości łódeczkowatej. Leczenie zachowawcze powinno być pomocne, może Pan zastosować dostępne powszechnie leki p/bólowe i p/zapalne, ograniczyć ruchomość nadgarstka w zakładanej czasowo ortezie, stosować okłady z lodu i Altacetu. Wymaga Pan pogłębienie diagnostyki i ustalenia ostatecznego sposobu postępowania.