Obrzęk i zaczerwienienie nogi po usunięciu żylaków

<10 marca 2014 > miałem usuwane żylaki z prawej nogi był to malutki zabieg prawie kosmetyczny prawie wszystko było ok oprócz drętwego miejsca wokół kostki ale słyszałem ze to normalne po operacjach żylaków Po wizycie kontrolnej robiłem wszystko normalnie jednak tu się już zaczyna problem opalilem operowana noge zrobiła sie czerwona i spuchła jak chodze to mam mrowienie neurolog powiedzial ze to moze byc nerwiak mortona ale to nie ten problem kiedy wstaje rano noga jest czerwona i strasznie boli

Możliwe że w kończynie zachodzą procesy zapalne lub zakrzepowe. Z uwagi na dolegliwości konieczne jest skonsultowanie się z chirurgiem i prawdopodobnie wykonanie badań dodatkowych (krwi, USG dopplerowskiego)