Obrzęk kosmków jako przyczyna poronienia

witam miałam zabieg łyżeczkowania w 12 tc po 3 tyg po zabiegu moja beta wynosi 9,5 czy te wartości są prawidłowe ? dodam że w wyniku histopatologicznym są wskazania do kontroli tego hormonu ponieważ był obrzęk kosmków. Czy ten obrzęk mógł być przyczyną poronienia a może powstał w wyniku noszenia martwego płodu przez miesiąc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania jest podwyższony. Warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Trudno wypowiadać się o przyczynie poronienia nie znając pełnego obrazu klinicznego.