Obrzęk kostki po dwóch tygodniach od wszczepienia endoprotezy stawu biodrowgeo

czy po dwuch tygodniach po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego moze wystepowac obrzek kostki,i czy mozna juz lezec na bokach nie tylko na plecach bo to jest nie dozniesienia prosze o odpowiedz Beata

Nie wiem jaka była metoda wszczepienia protezy! Nie mogę więc odpowiedzieć! Myśle,że pozycja do spania jest obojętna! Proszę jednak koniecznie skontaktować się z operatorem!!! zż

Witam. Konieczne badanie kliniczne i ocena układu żylnego kończyny. Czy otrzymuje Pani heparyny drobnocząsteczkowe? Warto opowiedzieć i przedyskutować dalsze postępowanie z leczącym ortopedą.