Obrzęk łokcia po pracy na działce

witam, mam 52 lata. Ostatnio pracowałem na działce, jak zawsze wykonywałem prace domowe. na drugi dzień spuchł mi łokiec jednej ręki. Po wizycie u lekarza który żadnych badań mi nie zlecił dostałem antybiotyk i okłady. opuchlizna się zmniejszyła ale łokieć i mięśnie okalające staw stwardniały. nie odczuwam bólu ponieważ biore leki przeciwbolowe i przeciwzapalne przepisane przez lekarza.nigdy czegos takiego nie miałem. prosze o podpowiedź gdzie się udać i co zrobić. dziękuję

Prawdopodobnie to zapalenie kaletki badania niepotrzebne, chorobę widać gołym okiem, leczenie prawidłowe